Férfi kosár: magyar lett a körmendi légiós, új ZTE-irányító
Szerdán a férfi kosárlabda-élvonalban szereplő Egis Körmend játékosa, a 25 éves Momcsilo Latinovics a körmendi városházán letette az állampolgársági esküt, így megkapta a magyar állampolgárságot. A felkészülési mérkőzéseken jó teljesítményt nyújtó bedobó a következőkben már nem idegenlégiósként, hanem magyar játékosként állhat a klub rendelkezésére.
A Zalakerámia-ZTE KK vezetősége az év végéig szerződést kötött a 34 éves szerb Rade Dzsambiccsal. A belgrádi születésű, 188 centiméter magas irányító a szezont a ciprusi Etha Nicosiában kezdte, de korábban játszott a román Craiovában is, amellyel 2012-ben bajnokságot nyert.
Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik




