Férfi kosár Eb-selejtező: simán kikaptunk a szlovákoktól

2013.08.13. 19:48
A magyar férfi kosárlabda-válogatott Besztercebányán sima, 79–67-es vereséget szenvedett Szlovákiától az Európa-bajnoki előselejtezők D-csoportjában, így eldőlt, hogy idén biztosan nem jut ki a 2015-ös, ukrajnai kontinenstornára, jövőre azonban az „igazi” Eb-selejtezőkön ismét szerencsét próbálhat. A szlovákok győzelmét megalapozta, hogy öt perc játék után már 16–0-ra vezettek, a mieink ezt követően végig rohantak az eredmény után.

Bővebben itt olvashatnak a mérkőzésről!Bővebben itt olvashatnak a mérkőzésről!

FÉRFI KOSÁRLABDA, EURÓPA-BAJNOKI ELŐSELEJTEZŐ
D-CSOPORT
SZLOVÁKIA–MAGYARORSZÁG 79–67 (23–14, 20–14. 23–24, 13–15)

Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
16 órája

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt

Kosárlabda
2026.06.24. 09:19

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
2026.06.23. 19:12

Perl Zoltán: Vojvoda Dávid hiányozni fog a válogatottból

Kosárlabda
2026.06.23. 14:09

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában

Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Benke Szilárd kihagyja a júliusi kosárlabda vb-selejtezőket

Kosárlabda
2026.06.04. 08:51

Férfi kosár: lemondta a válogatottságot Vojvoda Dávid

Kosárlabda
2026.05.18. 14:10

Gasper Okorn: Jó, hogy a saját kezünkben van a sorsunk

Kosárlabda
2026.03.03. 09:00
Ezek is érdekelhetik