Gyász: elhunyt az 1985-ös Eb-3. magyar női válogatott centere
Ötvenéves korában, türelemmel viselt hosszú betegség után elhunyt Gáspárné Dézsi Mária, a Nyíregyházi Tanárképző FSE és a Diósgyőri VTK egykori válogatott kosárlabdázója, az 1985-ös olaszországi Európa-bajnokságon bronzérmet szerzett nemzeti csapat centere.
A szabolcs-szatmár-beregi napilapnál, a Kelet-Magyarországnál évekig sportújságíróként is dolgozó kétgyermekes családanya temetéséről később intézkednek.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik






