Kosárlabda: Európa nyert a női Euroliga All Star-gáláján

MTI MTIMTI MTI
2008.03.13. 23:48
A bemutató találkozón a pécsiek irányítója mellett a soproniak ukrán légiósa, Olekszandra Gorbunova képviselte a magyar bajnokságot, a magasbedobó három pontig jutott.A nagyszünetben az európai szövetség elöljárói a sportág női legendáit köszöntötték, köztük a 328-szoros válogatott Kiss Lenkét is.Az All Star-gálák 2006 óta íródó történetében ezzel Európa 2–1-re vezet.

NŐI KOSÁRLABDA, EUROLIGA ALL STAR-GÁLA

Európa-válogatott–Világválogatott 111–86 (28–22, 28–22, 29–17, 26–25)

NŐI KOSÁRLABDA, EUROLIGA ALL STAR-GÁLA

Európa-válogatott–Világválogatott 111–86 (28–22, 28–22, 29–17, 26–25)
Legfrissebb hírek

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
2026.05.14. 11:45

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben

Kosárlabda
2026.05.12. 10:50

WNBA: Juhász Dorka nélkül szenvedett egypontos vereséget a Minnesota

Amerikai sportok
2026.05.10. 10:22

Studer Ágnes a Pécs bajnoki címéről: „Kivételes csapatunk van”

Kosárlabda
2026.05.08. 11:34

Női kosárlabda NB I: egy győzelemre a bajnoki címtől a Pécs

Kosárlabda
2026.05.02. 16:04

Ötmilliós jutalmat kapott a Sopron Basket az MK-győzelemért

Kosárlabda
2026.05.01. 11:19
Ezek is érdekelhetik