Osztrák hokiliga: Magosi hajrában lőtt fóros góljával nyert a Volán – videó

POZSONYI SZILÁRDPOZSONYI SZILÁRD
2023.10.04. 09:54
Magosi Bálint (előtérben) gólja szállította a Volán sikerét (Fotó: Soós Attila/Hydro Fehérvár AV19)
Mint ismert, a Hydro Fehérvár AV19 kedden idegenben győzte le a Villachot, és a sikernek köszönhetően a tabella harmadik helyére lépett elő a magyar alakulat.

Küzdelmes mérkőzés végén a Hydro Fehérvár AV19 örülhetett, mivel Pascal Laberge kontra- és Magosi Bálint hajrában lőtt emberelőnyös gólja elégnek bizonyult a győzelemhez (2–1) a Villach otthonában.

Az osztrák bázisú bajnokság, az ICEHL egyetlen magyar résztvevője nyolcadik mérkőzéséből a hatodikat nyerte meg (egyet hosszabbításban), ráadásul sorozatban a negyediket, így jelenleg pontazonossággal, de rosszabb gólkülönbsége miatt a harmadik helyen áll.

A Volán pénteken a Black Wings Linz otthonában folytatja az ICEHL küzdelmeit.