Jégkorong: Majoross Gergely marad az Érsekújvár vezetőedzője

MTI/H. D.MTI/H. D.
Vágólapra másolva!
2021.04.26. 17:01
null
Majoross Gergely marad az Érsekújvár vezetőedzője (Fotó: Tumbász Hédi, archív)
Majoross Gergely marad a szlovák jégkorongligában szereplő Érsekújvár (Nové Zámky) vezetőedzője, új megbízatása a következő idény végéig szól – írja az MTI.

 

A klub hétfőn jelentette be, hogy Majoross Gergellyel sikerült megállapodni, így a 41 éves szakember marad Érsekújváron.

„Sikeres szezonon vagyunk túl, a végén bravúrral. Bízom benne, hogy felül tudjuk ezt múlni” – mondta a január 12-én kinevezett Majoross az M1 aktuális csatornának. Ezzel arra utalt, hogy a csapat a vezetésével bejutott a rájátszásba, ott előbb kiejtette az esélyesebb Kassát, és végül nyolcadik helyen végzett, miután a negyeddöntőben kiesett a Zólyommal szemben.

Az edző hozzátette: képesek lesznek erős csapatot összerakni, és bízik benne, hogy tudnak meglepetést szerezni. Ez a szlovák ligában azt jelentené, hogy az alapszakaszban a legjobb hat közé kerülnének, mert a hetedik-nyolcadik helyről nehéz lenne kiejteni az első vagy második helyezettet a negyeddöntőben.

Majoross korábban a MAC juniorjainak, majd a Miskolci Jegesmedvék és a MAC magyar, illetve szlovák bajnokságában szereplő felnőttegyütteseinek trénere volt. Az elmúlt idényben – érsekújvári kinevezéséig – a MAC utánpótlásáért felelt.

Magyar vezetőedzője korábban nem volt komoly hokis nemzet bajnokságában érdekelt klubnak.

(MTI)

Legfrissebb hírek

„Okosabbak leszünk jövőre, most volt olyan, hogy csak a szívünk vitt előre”

Jégkorong
2025.05.21. 14:54

„Rögtön gyomorideg, levert minket a víz” – hokisaink azt hitték: vicc, hogy vezetnek a kazahok

Jégkorong
2025.05.20. 19:25

Majoross Gergely: Se érzelem, se energia nem maradt senkiben a torna végére

Jégkorong
2025.05.20. 06:31

Majoross Gergely: Svájc ellen szembe jött a realitás

Jégkorong
2025.05.19. 06:33

Majoross Gergely: A csapat játéka addig sem nézett ki jól, ameddig az eredmény igen

Jégkorong
2025.05.16. 20:16

Majoross Gergely: Volt azért néhány millió dollár különbség a keretek értéke között...

Jégkorong
2025.05.16. 06:59

Majoross Gergely: A fiatalos lendület hasznunkra vált, nem hátrányunkra

Jégkorong
2025.05.14. 07:25

„Ne legyünk töketlenek” – ezt a tanulságot vonta le férfi hokiválogatottunk Kanada ellen

Jégkorong
2025.05.07. 10:52
Ezek is érdekelhetik