Jégkorong: négy meccs, három hosszabbítás, egy magyar siker

MTI MTIMTI MTI
2017.08.22. 21:32
A DVTK Jegesmedvéké az első magyar győzelem a magyar és szlovák csapatok részvételével zajló jégkorong Visegrádi Kupán.

A hazai bajnok miskolci együttes háromgólos hátrányból egyenlített a rendes játékidőben a Popraddal szemben, s a hosszabbításban fordította a maga javára a keddi meccset.

A nyolccsapatos Visegrádi Kupa mérkőzéssorozata egy hete kezdődött és januárban ér véget.

1. VISEGRÁDI KUPA
DVTK Jegesmedvék–HK Poprad (szlovák) 4–3 (0–1, 1–2, 2–0, 1–0)– hosszabbítás után
HK Nitra (szlovák)–MAC Budapest 5–1 (2–0, 2–1, 1–0)
UTE–MsHK Zilina (szlovák) 1–2 (1–0, 0–1, 0–0, 0–1) – hosszabbítás után
HC Nové Zámky (szlovák)–Fehérvár AV19 4–3 (2–2, 0–0, 1–1, 1–0) – hosszabbítás után

 

Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
11 órája

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Jégkorong: Galanisz Nikandrosz 11 idény után távozik a DVTK-től – hivatalos

Jégkorong
2026.05.11. 16:37

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Láda Balázs marad a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője

Jégkorong
2026.04.17. 14:39
Ezek is érdekelhetik