Jégkorong Mol Liga: nyolc galaci gól a csíkszeredai kapuban

2016.10.18. 19:25
A jégkorong Mol Liga keddi játéknapján a Dunarea Galati a négy találatig jutó Róbert Krajci vezérletével 8–4-re legyőzte odahaza a Csíkszeredát.

A vendégek az első percben megszerezték a vezetést Antal Zsombor góljával, de az első szünetre így is kétgólos előnnyel mehettek a galaciak, köszönhetően Róbert Krajci duplájának is (3–1).

A második felvonásban mindkét csapat kétszer volt eredményes (5–3), a 45. percben egy gólra zárkóztak a vendégek (5–4). Itt azonban megtört a lendület, a 49. percben egy, az 51. percben két gólt szerzett a házigazda, így fölényesen nyert (8–4).