Jégkorong: a MAC már két játékost elhozott a bajnoktól

2015.06.17. 22:40
Bár még nem hivatalos a MAC Budapest Mol Ligában való indulása, a fővárosi jégkorongcsapat napról napra jelent be egy-egy új igazolást. A kapus Bálizs Bence után ma a csatár Nagy Krisztián megszerzése vált ismertté.

A 20 éves Nagy Krisztián tulajdonképpen visszatér a MAC-hoz, hiszen ötéves korától a fővárosi csapatban nevelkedett. Utána játszott két évet Finnországban, majd megjárta az Egyesült Államokat is, az elmúlt két idényt pedig Miskolcon töltötte. A Jegesmedvékkel Mol Ligát és Magyar Kupát is nyert, és tagja volt a krakkói világbajnokságon az élvonalba jutást kiharcoló válogatottnak.

Legfrissebb hírek

Osztrák jégkorongliga: az FTC-nél marad a Bálizs, Nagy kapuskettős

Jégkorong
16 órája

Bálizs Bence: Abszolút csapatgyőzelem!

Jégkorong
2026.05.20. 12:15

Nagy Krisztián: Csak azokra a pillanatokra összpontosítottam, amikor megkapom a lehetőséget

Jégkorong
2026.05.20. 09:47

Kiss Dávid: Tudjuk, miről dönt a britek elleni meccs

Jégkorong
2026.05.19. 10:43

Nagy Krisztián került ki utolsónak a magyar férfi jégkorong-válogatott világbajnoki keretéből

Jégkorong
2026.05.14. 20:52

Nagy Krisztián: négy feljutás, négy kiesés és immár 100 élvonalbeli meccs

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 11:01

Nagy Krisztián tudja, milyen duplázni és nyerni a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 11:26

Erdély Csanád: Feljöttünk a víz fölé, és vettünk egy nagy levegőt

Jégkorong
2026.03.07. 09:35
Ezek is érdekelhetik