Jégkorong-vb: Norvégia és az Egyesült Államok is győzött
Norvégia 3–1-re győzött Szlovénia ellen, míg az Egyesült Államok 5–3-ra megverte Ausztriát a Svédországban és Finnországban zajló jégkorong-világbajnokság második napján.
Összefoglaló cikkünket itt olvashatja. Összefoglaló cikkünket itt olvashatja.
S-CSOPORT (Stockholm)
Norvégia–Szlovénia 3–1 (2–1, 0–0, 1–0)
KÉSŐBB
16.15: Kanada–Dánia
20.15: Svédország–Csehország
H-CSOPORT (Helsinki)
Egyesült Államok–Ausztria 5–3 (1–2, 4–1, 0–0)
KÉSŐBB
15.15: Oroszország–Lettország
19.15: Finnország–Szlovákia
Legfrissebb hírek

Jégkorong-vb: a mieink Düsseldorfban játszanak jövőre
Jégkorong
2026.06.05. 19:31

Finnország–Svájc döntőt rendeznek a jégkorong-vb-n
Jégkorong
2026.05.30. 22:34

Jégkorong-vb: Helsinki és Riga lesz a házigazda 2030-ban
Jégkorong
2026.05.29. 15:23

Jégkorong: Bartalis István túl van a műtéten
Jégkorong
2026.05.29. 14:30
Ezek is érdekelhetik




