Ligue 1: Nego csereként lépett pályára, a Le Havre ikszelt a Monacóval

CS. M.CS. M.
2024.02.04. 15:33
Le Havre AC v Paris Saint-Germain - Ligue 1 Uber Eats
Nego a 70. percben állt be csereként (Fotó: Getty Images)
A magyar válogatott Loic Nego csereként állt be, csapata, a Le Havre 1–1-es döntetlent játszott idegenben a Monacóval a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójában.

A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Monaco az első félidőben is sokkal jobb volt ellenfelénél, de csak a 63. percben talált be, Wissam Ben Yedder révén. Sokáig azonban nem örülhettek a hercegségbeliek, hiszen Youssouf Fofana két perc múlva öngólt vétett – ezzel alakult ki az 1–1-es végeredmény.

A magyar válogatott Loic Nego a 70. percben állt be csereként, majd a meccs hátralévő részét végigjátszotta.

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
Monaco–Le Havre 1–1 (Ben Yedder 63., ill. Y. Fofana 65. – öngól)
Le Havre: Loic Nego a 70. percben állt be csereként
Később
Metz–Lorient 1–2 (Lamkel Zé 22., ill. M. Bamba 19., Kacerisz 58.)
Reims–Toulouse 2–3 (Teuma 49., Sergio Akieme 90+1., ill. Mawissa 11., Babicka 31., Dallinga 45+2. – 11-esből)
Lille–Clermont 4–0 (J. David 10., 38., B. André 24., Zhegrova 40.)
Brest–Nice 0–0
Még később
Lyon–Olympique Marseille 1–0 (Lacazette 37.)
KORÁBBAN
Rennes–Montpellier 2–1 (Terrier 3., Kalimuendo  48. – 11-esből, ill. Savanier 73.)
Nantes–Lens 0–1 (Pereira da Costa 48.)