Vb 2022: a Groupama Aréna vezérigazgatóját a FIFA hívta meg Katarba
Igaz András, SPORTFIVE Hungary Kft. vezérigazgatója a FIFA által meghívást kapott Katarba, a labdarúgó-világbajnokság helyszínére, ahol többek között a FIFA Club management diploma 2. évfolyamához köthető előadásokon és a mérkőzéseken is részt vesz – olvasható a Groupama Aréna hivatalos LinkedIn oldalán.
![]() |
David Dein és Igaz András (Fotó: Groupama Aréna) |
A katari látogatás során Igaz András többek között David Deinnel, a korábbi Arsenal résztulajdonossal és elnök helyettessel is találkozott, aki jelenleg a FIFA-nak is dolgozik és a diploma képzés társvezetője.
„Nagyon örültem a FIFA meghívásának és igazán megtisztelő, hogy ilyen formában képviselhetem Magyarországot, a Ferencvárosi Torna Clubot és a SPORTFIVE Hungary Kft-t. A rangos eseményre a világ minden tájáról érkeztek kollégák, akikkel egytől egyig érdekes megbeszéléseket folytatunk a futballról, a menedzsmentről, és a stadion üzemeltetésről” – nyilatkozta Igaz András vezérigazgató.