Vb 2014: Besicnek minden dicséret jólesik

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.02. 07:44
A bosnyák Muhamed Besic elégedett volt csapata Elefántcsontpart elleni teljesítményével. A Ferencváros légiósa emellett örül, hogy jó véleménnyel vannak a játékáról – elsősorban Safet Susic szövetségi kapitány szép szavai esnek jól neki.

„Elégedett vagyok a mérkőzéssel, de még jobbak lehetünk. Az első félidőben remekül játszottunk, a másodikban azonban kissé visszaestünk. Meg kell próbálnunk ugyanabban a ritmusban futballoznunk egy egész mérkőzésen, annak ellenére is, hogy ez nem könnyű feladat" – mondta Besic az Elefántcsontpart elleni találkozóról.

A bosnyák játékos örül annak, hogy Safet Susic szövetségi kapitány elégedett a teljesítményével.

„Minden dicséret jólesik, amit az edzőtől kapsz, mert még jobban motivál a munkában és hogy fejlődjek. Remélem, megmutathatom, hogy igaza van a kapitánynak."

Legfrissebb hírek

A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 19:27

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Ebből új stílusú Ferencváros lesz – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 23:51

Borbély Balázs: Mindenki megkapja az esélyt a bizonyításra!

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:46

Ellenfelet kapott a Ferencváros női együttese a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
2026.06.19. 09:13

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a Svájc–Bosznia-Hercegovina találkozón – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.18. 23:53

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52
Ezek is érdekelhetik