Vb 2014: Az olaszok nagyon jók voltak - Gerrard

2014.06.15. 02:33
Steven Gerrard, az angol labdarúgó-válogatott csapatkapitánya elismerte, nagyon jó olasz válogatottól kaptak ki 2–1-re a labdarúgó-világbajnokság szombati játéknapján.

„Az első félidőben sok problémát okoztak a bal oldalunknak, de a szünetben rendeztük a sorainkat, a fordulás után jobbak voltunk ezen a fronton. A második félidőt szinte végig az ő térfelükön töltöttük – mondta az angolok csapatkapitánya, annak ellenére, hogy Balotelli meccsdöntő gólja előtt megint az angol védelem bal oldaláról jött a labda. – A ma történtek nem változtatnak a lényegen, mindenképpen le kell győznünk Uruguayt csütörtökön, a feladat meg is oldható."

Gerrard hozzátette: nem tudták pontosan megítélni, mennyit javult Olaszország az elmúlt két évben, de most testközelből láthatták – éppen eleget.

„Ezzel együtt végig pariban voltunk velük, ezért különösen fájdalmas, hogy üres kézzel hagytuk el a pályát. Nehéz este volt, forróság, nyirkosság, kemény játéktér. De ezek csak kifogások. (Valójában) az olaszok nagyon jók voltak" – mondta a csapatkapitány.

Legfrissebb hírek

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
2026.06.24. 17:55

Vb 2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
2026.06.24. 09:23

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő

Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Roger Milla bolondot csinált a kolumbiai kapusból, majd óriásit táncolt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.23. 18:05

Vb-történelem: Joe Cole akkora gólt lőtt, mint talán soha máskor

Minden más foci
2026.06.20. 14:53

Luis Suárez visszatért és legyilkolta Angliát – vb-videók

Minden más foci
2026.06.19. 14:15

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30
Ezek is érdekelhetik