Vb 2010: Tudtuk, hogy nem lesz könnyű a mérkőzés - Hierro

2010.06.16. 18:32
Fernando Hierro, a Spanyol Labdarúgó-szövetség sportigazgatója a selección Svájc ellen 1–0-ra elveszített meccse után elmondta, tudták, hogy nehéz lesz Ottmar Hitzfeld csapata ellen.

„Tudtuk, hogy nem lesz könnyű ez a mérkőzés, de vereségre természetesen nem számítottunk. Senki sem mondta, hogy sétagalopp lesz a találkozó. A spanyol csapat a saját stílusában játszott, jól tartotta a labdát, de ki kell használni a helyzeteket. Ezt azonban csak a svájciak tették meg. Az ellenfél egy „karambol” után talált be, aztán visszaállt védekezni. Nem szabad feladnunk a küzdelmet, most arra kell összpontosítanunk, hogy megverjük Hondurast" – mondta Hierro a Canal Plus-nek.

Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt

Foci vb 2026
4 órája

Oyarzabal beállította Fazekas László rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
6 órája

Statisztikák: először esett három gól az első „taktikai reklámszünet” előtt ezen a vb-n

Foci vb 2026
6 órája

Yamal és Oyarzabal 24 perc alatt lerendezte Szaúd-Arábiát, könnyedén nyertek a spanyolok

Foci vb 2026
6 órája

Végeredmény: Spanyolország–Szaúd-Arábia 4–0

Foci vb 2026
7 órája

Yamal betalált, Oyarzabal duplázott, gólvideók a spanyolok meccséről

Foci vb 2026
7 órája

Öngóllal növelték előnyüket a spanyolok a szaúdiak ellen – videó

Foci vb 2026
7 órája

A szünetben: Spanyolország–Szaúd-Arábia 3–0

Foci vb 2026
8 órája
Ezek is érdekelhetik