Florent Malouda szerint a francia labdarúgó-válogatott már a Dél-Afrikától elszenvedett 2–1-es vereség előtt elvesztette esélyét a továbbjutásra. A Chelsea szélsője elnézést kért csapattársai nevében is.
„Csalódott vagyok, de a mérkőzés előtt történtek ismeretében csoda lett volna, ha nyerni tudunk – utalt a francia csapat körüli botrányokra Malouda. – Ilyen magatartással nem lehet kivívni a továbbjutást. Elnézést kérek minden játékostársam nevében, le kell ülnünk megbeszélni a dolgokat. Óriási volt a feszültség a csapaton belül, ami nem túl szerencsés egy ilyen fontos mérkőzés előtt. A továbbjutás lehetőségét nem ma packáztuk el. Nehéz ezt feldolgozni, nem vagyunk büszkék magunkra, és nem tudom, meg lehet-e bocsátani ezt nekünk."
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 14:40
Ezek is érdekelhetik




