Vb 2010: lerobbant a busz, a paraguayi játékosoknak kellett betolni

2010.06.15. 21:23
Már az Olaszország elleni csoportmérkőzésen is alaposan megizzadtak a paraguayi játékosok, de a lefújás után sem pihenhettek, ugyanis nem indult be a csapatot szállító busz. Gerardo Martino szövetségi kapitány legényei azonnal kipattantak a járműből, és megpróbálták betolni – sikertelenül.

A dél-amerikaiak végül kisbuszokat rendeltek a helyszínre, és azokkal jutottak el szállásukra. A paraguayiak legközelebb Szlovákia ellen lépnek pályára a dél-afrikai világbajnokságon.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

Ezt ki látta? Saját karjára csatolta fel a játékvezető elvesztett óráját a paraguayi gólszerző – videó

Foci vb 2026
2026.06.21. 12:50

A paraguayi szurkolók is eltakarítottak maguk után

Foci vb 2026
2026.06.20. 13:38

Paraguay: „Akkor sem haltunk meg, amikor az emberek már eltemettek minket”

Foci vb 2026
2026.06.20. 11:24
Ezek is érdekelhetik