Vb 2010: A paraguayiak gólja az én hibám volt - De Rossi

2010.06.14. 23:18
Az olaszok egyenlítő gólját szerző Daniele De Rossi dühös volt magára a mérkőzés után, ugyanis úgy véli, az ő hibája miatt szerezte meg a vezetést Paraguay a végül 1–1-es döntetlennel záruló mérkőzésen.

„Jól játszottunk, kemények voltunk, nagyon kevés teret engedtünk Paraguaynak. Az én hibám volt az ellenfél vezető gólja – értékelte a mérkőzést az AS Roma középpályása. – Az én emberem volt a gólszerző a szabadrúgásnál, nekem kellett volna őriznem.”

De Rossi arról is beszélt, miben kell javulnia a világbajnoki címvédőnek: „Fejlődnünk kell az ellenfél kapuja előtti játékban, és sikerülniük kell a büntetőterületre belőtt utolsó passzoknak is. Ez az, ami egy világbajnokságon számít.”

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Vb 2026: kifogásolják a gyep minőségét a döntő helyszínén

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:04

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

Ezt ki látta? Saját karjára csatolta fel a játékvezető elvesztett óráját a paraguayi gólszerző – videó

Foci vb 2026
2026.06.21. 12:50

A paraguayi szurkolók is eltakarítottak maguk után

Foci vb 2026
2026.06.20. 13:38
Ezek is érdekelhetik