Rehhagel távozik a görög válogatott éléről - hivatalos

2010.06.24. 12:56
null
Rehhagel távozik a görögök kispadjáról (Fotó: Action Images – archív)
A Görög Labdarúgó-szövetség vezetői megerősítették, hogy Otto Rehhagel távozott a görög válogatott kispadjáról, miután a 2004-es Európa-bajnok kiesett a dél-afrikai világbajnokságon.

Otto Rehhagel 2001 óta irányította a görögöket, és hatalmas meglepetésre 2004-ben Európa-bajnoki címet nyert a csapattal. A 71 éves német szakember szerződése a torna végéig szólt, de miután a „kalózhajó" nem jutott tovább a csoportból, a szövetség vezetői nem hosszabbították meg kontraktusát.

„Kilenc nagyszerű év volt, de minden jó dolognak vége szakad egyszer. A kör ma bezárul, és nagyon örülök, hogy ilyen sokat értünk el együtt" – idézi a Kicker internetes oldala a kapitány búcsúszavait, amelyeket a görög válogatott hazaindulása előtt mondott.

Ami Rehhagel utódját illeti, a portugál Fernando Santos és a bosnyák Dusan Bajevics is a jelöltek között.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

A cseh kapitány mindenkit meglepett a Dél-Afrika elleni döntetlen után

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:48

Elaludtak a csehek, Dél-Afrika büntetett Atlantában

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:00

Dél-Afrika büntetőből egyenlített, 1–1 a vége

Foci vb 2026
2026.06.18. 19:50
Ezek is érdekelhetik