Királyi vizit az olaszok legyőzése után
VI. Fülöp spanyol király a helyszínen tekintette meg a csütörtök esti spanyol–olasz csoportmeccset, majd a lefújás után az öltözőben gratulált Luis de la Fuente tanítványainak.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







