Csányi Sándor Stuttgartban kívánt sok sikert a magyaroknak
A Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, Csányi Sándor meglátogatta Stuttgartban a magyar válogatottat, és sok sikert kívánt a játékosoknak, illetve Marco Rossinak a nehéz összecsapás előtt! – olvasható az MLSZ hivatalos X-oldalán.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik




