R. P. 2021.06.15 20:27 Frissítve: 2021.06.15 20:43

Eb 2020: Bizonyítottuk, hogy kulcsjátékosaink nélkül is tudunk jól teljesíteni – Sallai

A Magyarország–Portugália labdarúgó Eb-meccs (0–3) után Szalai Attila és Sallai Roland nyilatkozott az M4 Sportnak.

„Sajnálom, hogy nem tudtunk eredményesek lenni, nagyon csalódott vagyok – mondta Szalai Attila az M4 Sportnak. – Megyünk tovább, szombaton újra meccs, újra megpróbálhatjuk. Nagyon sajnálom, bosszantó az egész. Jól védekeztünk, az egész csapat jól dolgozott. Csúsztunk-másztunk, izzadtunk. Az első gól nem tört meg minket, utána is próbálkoztunk. Le kell vonnunk a tanulságokat, és gyorsan ki kell javítanunk a hibákat, mert szombaton újra meccs.”

„Gólt akartunk szerezni, ezért bátrabban játszottunk a második félidőben – mondta Sallai Roland az M4 Sportnak. – Az elsőben rengeteget védekeztünk, ez a másodikban megfordult, és nagyobb hangsúlyt fektettünk a támadásokra. Az utolsó tíz percet bánjuk, szerencsétlen első gólt kaptunk. Sajnos most így sikerült, pedig kiadtunk magunkból mindent. Bosszantóak a voltak a kimaradt helyzetek. Ma is bizonyítottuk, hogy kulcsjátékosaink nélkül is tudunk jól teljesíteni. Megvan a csapatban az erő, ezt kell továbbvinni. A hetvenedik percig jól bírtam, utána kicsit görcsölt a lábam. Visszajött a közönség, ma megint bizonyította, hogy a világ egyik legjobb szurkolótábora áll mögöttünk.”

2021.12.03 21:40:26

Foci Eb 2020 SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Nehéz nem arra gondolni, hogy az UEFA mennyivel megértőbb volt az angolokkal szemben.

2021.07.28 07:57:26

Foci Eb 2020 nemzetisport.hu

A futballnyár legemlékezetesebb pillanatait gyűjtötte össze a több mint 200 oldalas keménytáblás könyv.

2021.07.19 08:23:19

Foci Eb 2020 SMAHULYA ÁDÁM

Hiába remek futballista, a válogatottal egyelőre nem tudott maradandót alkotni.

2021.07.18 09:36:00

Foci Eb 2020 S. TÓTH JÁNOS

A kormánybiztos szerint a futball hozzánk is hazatért, de igazán csak nálunk volt otthon.

2021.07.16 18:30:58

Foci Eb 2020 NAGY ZSOLT

A Juventus friss Eb-győztese túlszárnyalta apját, és az olasz futball új szupersztárjává válhat.