Eb 2020: húsz szurkolót vettek őrizetbe az angol–dán elődöntő után

MTI/SZ. R.MTI/SZ. R.
2021.07.08. 09:09
null
Húsz szurkoló került őrizetbe az Anglia–Dánia Eb-elődöntő után (Fotó: AFP)
A rendőrség húsz embert vett őrizetbe Londonban az angol győzelemmel végződött labdarúgó Európa-bajnoki elődöntő után.

 

A dánok elleni 2–1-es sikert követően a szurkolók elárasztották az utcákat, több helyen leállt a forgalom. A legtöbben a főváros központjában, a Piccadilly Circusnél gyűltek össze.

„Húsz őrizetbe vétel történt, többségében a közrend megzavarása és a rendőrség elleni erőszakos fellépés miatt" – írta a rendőrség a Twitter-oldalán, jelezve, hogy a rohamrendőrök felkészülten várták az utcai ünneplést.

Az angol válogatott a hosszabbításban elért 2–1-es győzelemmel 55 év után jutott ismét döntőbe nagy tornán. Az Eb vasárnapi fináléjában az olasz együttessel csap majd össze, szintén a Wembley Stadionban.

 


 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
2026.06.24. 09:23

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő

Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

A dán kapuslegenda szerint Roberto Martínez újabb válogatottat tesz tönkre

Foci vb 2026
2026.06.18. 16:36

Mikel Oyarzabal: Nyugodtságot kell sugároznunk a fiatalabb játékosok felé

Foci vb 2026
2026.06.15. 21:01

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Többet fizet, kevesebbet kap!

Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42
Ezek is érdekelhetik