Eb 2016: hat hónapra eltiltottak öt balhézó román szurkolót
Öt szurkolót kitiltottak a Románia–Finnország Eb-selejtező után, valamint pénzbüntetést is kaptak a drukkerek.
Az első félidő végén az északi lelátón tört ki csetepaté, ám a balhénak hamar véget vetettek a rendezők. Az incidenst követően öt szurkolót kiküldtek a stadionból, és hat hónapos eltiltást, valamint csaknem 280 ezer forintnyi büntetést kaptak.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





