A Németország–Görögország Európa-bajnoki negyeddöntőn Mario Gomez, Thomas Müller és Lukas Podolski is kimaradt a németek megszokott kezdőjéből. Utóbbi szerint mellőzése csak átmeneti jellegű.
„Csalódott vagyok, mert játszani akartam a görögök ellen, de ezt tudomásul kell venni, ilyen a sport – így a százszoros válogatott támadó. – Ennél sokkal fontosabb, hogy győztünk, és ha csak egyszer kerültem kispadra, nincs is miért aggódnom. Feltételezem, az elődöntőn már a kezdőben leszek.”
Legfrissebb hírek

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban
Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik



