Genovában egy góllal kikapott az olasz labdarúgó-válogatott az Egyesült Államok legjobbjaitól, de itáliaiak szövetségi kapitánya, Cesare Prandelli szerint nincs miért aggódnia.
„Nem érdemeltünk vereséget, de lelkesedésünk jó előjel az Európa-bajnokság előtt – vélekedett a szakember. – Próbáltunk kievickélni a gödörből, de nem egyszerű úgy futballoznia egy csapatnak, ha tagjai háromhavonta találkoznak. A szünet után intenzívebben támadtunk, fokoztuk a tempót, szóval látható volt nálunk a javulás. Meg-megvillantunk, de túl sokszor futottunk lesre. Hogy aggódom-e a vereség miatt? Abszolúte nem."
Legfrissebb hírek

Mauricio Pochettino: Fantasztikusak voltunk!
Foci vb 2026
2026.06.19. 23:48
Ezek is érdekelhetik






