H. Á. 2021.09.15 23:46 Frissítve: 2021.09.18 00:00

Csütörtöki sportműsor: Leverkusenben megkezdi El-szereplését az FTC

Csütörtökön beindul a nagyüzem az Európa-liga és az Európa-konferencialiga főtábláin. Előbbi sorozatban a Ferencváros is megkezdi a szereplését, a zöld-fehérek Leverkusenben lépnek pályára. Koppenhágában megkezdődik a kajak-kenu-világbajnokság, Valter Attila Luxemburgban kerékpározik, a veszprémi kézisek a PSG-t fogadják BL-meccsen. Lesz még asztalitenisz, biliárd, tenisz, valamint vízilabda MK-nyolcaddöntő is.

 

SZEPTEMBER 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Bröndby (dán)–Sparta Praha (cseh)
21.00: Rangers (skót)–Olympique Lyon (francia)
B-CSOPORT
21.00:
Monaco (francia)–Sturm Graz (osztrák)
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT
21.00:
Leicester City (angol)–Napoli (olasz) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
21.00:
Olympiakosz (görög)–Antwerp (belga)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Fenerbahce (török)
E-CSOPORT
18.45:
Galatasaray (török)–Lazio (olasz)
18.45: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Olympique Marseille (francia)
F-CSOPORT
18.45:
Crvena zvezda (szerb)–Braga (portugál)
18.45: Midtjylland (dán)–Ludogorec (bolgár)
G-CSOPORT
18.45:
Real Betis (spanyol)–Celtic (skót) (Tv: RTL+) – élőben az NSO-n!
18.45: Bayer Leverkusen (német)–FERENCVÁROSI TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.45:
Rapid Wien (osztrák)–Genk (belga)
18.45: Dinamo Zagreb (horvát)–West Ham United (angol)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
HJK Helsinki (finn)–LASK Linz (osztrák)
B-CSOPORT
21.00:
Flora Tallinn (észt)–Gent (belga)
21.00: Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
21.00:
Bodö/Glimt (norvég)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Roma (olasz)–CSZKA Szófia (bolgár)
D-CSOPORT
21.00:
Randers (dán)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Jablonec (cseh)–CFR Cluj (román)
E-CSOPORT
18.45:
Slavia Praha (cseh)–Union Berlin (német)
F-CSOPORT
18.45:
Lincoln Red Imps (gibraltári)–PAOK Szaloniki (görög)
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–FC Köbenhavn (dán)
G-CSOPORT
18.45:
Mura (szlovén)–Vitesse (holland)
18.45: Rennes (francia)–Tottenham Hotspur (angol)
H-CSOPORT
16.30:
Kajrat Almati (kazah)–Omonia Nicosia (ciprusi)
18.45: Qarabag (azeri)–Basel (svájci)

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
16.30:
Topolyai SC–Napredak – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Washington Football Team–New York Giants (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
ELSŐ SZAKASZ, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT (Wels)
19.00:
PTE-PEAC–Wels (osztrák) 

BILIÁRD
16.00 és 22.30:
US Open Pool, 4. nap (Tv: Sport1, Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
San Francisco Giants–San Diego Padres

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
9.40:
előfutamok
17.00: középfutamok
18.30: paraverseny döntők

KERÉKPÁR
14.30: Luxemburgi körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Sabatini-kupa (Tv: Eurosport2)
16.30: Szlovák körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Flensburg (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA, FÉRFIAK
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
MVM-OSE Lions–DEAC-Tungsram  (zárt kapuk mögött)
MOGYORÓSY SZILÁRD-EMLÉKMÉRKŐZÉS

18.00: Sopron KC–Egis Körmend, Sopron 

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa, Kaposvár

2021.10.22 08:18:56

Európa-liga THURY GÁBOR

Az Újpesti Dózsa parádés játékkal jutott a nyolc közé a Valencia ellen a BEK-ben 1971-ben.

2021.10.21 10:52:07

Európa-liga CSELŐTEI MÁRK

Mindkét fél veretlen maradt abban a kvartettben, melyben a magyar bajnok Ferencváros is szerepel.

2021.10.20 10:31:16

Európa-liga P. K.

A Ferencváros idén a támadó statisztikák nagy részében jobb számokat ért el, mint tavaly.