Ekl: meghalt egy West Ham-szurkoló a Gent elleni meccs után

Elhunyt egy West Ham-szurkoló a Gent elleni meccs után (Fotó: Getty Images)
Elhunyt az angol West Ham United egyik szurkolója a belga Gent elleni Európa-konferencialiga-negyeddöntő után – számolt be róla a nieuwsblad.de.
A portál közlése szerint az 1–1-re végződő mérkőzés után hazafelé tartó 57 éves férfit a Gent-Sint-Pieters állomás közelében ütötte el a vonat. A férfit az eset után kórházba szállították, de később belehalt sérüléseibe.
Az eset fennakadást okozott a vonatközlekedésben, de hajnali 3 óra körül helyreállt a menetrend – közölték.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik






