
A San Marinó-i RTV videóját a képre kattintva érheti el!
A Debrecen labdarúgócsapata könnyed játékkal, Szakály Péter és Tisza Tibor duplájával, illetve Kulcsár Tamás góljával 5–0-ra legyőzte a San Marinó-i La Fioritát az Európa-liga első selejtezőkörében, így az egy hét múlva esedékes hazai visszavágó előtt már a következő körben érezheti magát. Nézze meg a találkozó összefoglalóját!
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik





