Kupakeserv: tíz szezonból hetedszer nem értük meg az őszt
Utolsóként a Videoton FC is kiesett a labdarúgó Európa-liga mezőnyéből, így nem maradt magyar csapat versenyben a kontinentális kupaporondon. Igazából megszokhattuk már: a tavasz megéréséről reálisan már nem is álmodhatunk, a legutóbbi tíz alkalomból hétszer az őszi csoportkörig sem sikerült eljutni. Közben van kazah csapat a Bajnokok Ligája és albán az Európa-liga főtábláján – a mieink egy év múlva ismét kísérletezhetnek. Rövid számvetés.

Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






