Videó: büntetővel verték meg a Fradit, a DVTK kettőt lőtt - összefoglalók
A Győri ETO, a Diósgyőr és a Ferencváros is lejátszotta az Európa-liga-selejtező 2. fordulójának első mérkőzését. Horváth Ferenc csapata otthon kapott ki 3–0-ra, míg a Ferencváros idegenben szenvedett 1–0-s vereséget. A Diósgyőr Bulgáriában lépett pályára, és Németh Milán, valamint Miroszlav Grumics találatával nagy lépést tett a továbbjutás felé. Íme, az összefoglalók!
Liteksz Lovecs–Diósgyőri VTK 0–2
Győri ETO–IFK Göteborg 0–3
HNK Rijeka–FTC 1–0
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik





