El: Nagyon fontos volt, hogy ne kapjunk gólt - Gulácsi
Gulácsi Péter szerint a Red Bull Salzburg mindent a terveknek megfelelően hajtott végre a Zalgiris Vilnius elleni Európa-liga-párharc első mérkőzésén, amelyen 5–0-s győzelmet aratott.
„Nagyon fontos volt, hogy ne kapjunk gólt. Úgy érzem, igen jól futballoztunk, a tervünknek megfelelően teljesen irányításunk alatt tartottuk a mérkőzést” – adott villámértékelést a meccs után Gulácsi Péter a Salzburg hivatalos YouTube-csatornájának. „Nagyon fontos volt, hogy ne kapjunk gólt. Úgy érzem, igen jól futballoztunk, a tervünknek megfelelően teljesen irányításunk alatt tartottuk a mérkőzést” – adott villámértékelést a meccs után Gulácsi Péter a Salzburg hivatalos YouTube-csatornájának.
Legfrissebb hírek

A Rangerstől érkezik Redzicék új edzője
Minden más foci
2026.06.17. 16:05

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





