El: Újabb lehetőség, hogy nagy trófeát nyerjünk - Benítez

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.03. 00:12
Rafa Benítez, a Chelsea menedzsere szerint csapata remekül reagált arra, hogy hátrányba került a Basel elleni Európa-liga-elődöntő visszavágóján.

„Azért jöttem, hogy profi munkát végezzek az elkötelezett játékosokkal. Mindenkivel nagyon elégedett vagyok. Nagyon jó a légkör, mindenki nagyon keményen dolgozik" – mondta a Basel elleni továbbjutást követően Rafa Benítez, a Chelsea menedzsere.Rafa Benítez, a Chelsea menedzsere.

„Volt két tiszta helyzetünk az első félidőben, de elhibáztuk őket. Ők ugyan betaláltak, de erre tudtunk reagálni. Három gólt szereztünk, s ezután végig uraltuk a mérkőzést. A szünetben egyetértettünk, hogy az első félidőben nem a legjobbunkat nyújtottuk. Megmutattuk a második játékrész elején, hogy képesek vagyunk koncentrálni, s hamar eldöntöttük a találkozót. Most van egy újabb lehetőségünk, hogy nagy trófeát nyerjünk."

Mint ismert, a Chelsea a Stamford Bridge-en 3–1-re nyert, és 5–2-es összesítéssel jutott be az El-fináléba.

Legfrissebb hírek

A Braga és a Partizan Beograd is ellenfele lehet a Paksnak az El második selejtezőkörében

Európa-liga
1 órája

Adva van a megoldás – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
11 órája

Kolozsváron örülnek a Paksnak, és bíznak a továbbjutásban

Európa-liga
17 órája

„Remélem, tanultunk a tavalyiból” – Hahn János az El-sorsolás után

Európa-liga
18 órája

A kolozsvári CFR vár a Paksra az Európa-liga selejtezőjének első körében

Európa-liga
19 órája

Olaszország: Gattuso megnevezte a segédeit, de Mancini is bejelentkezett a válogatott élére

Olasz labdarúgás
2025.06.12. 14:35

Az UEFA nem hajlik az egyezségre, kizárhatják a Crystal Palace-t az európai kupaindulásból

Európa-liga
2025.06.06. 11:59

A Konferencialiga-győzelem 22 millió eurót ért a Chelsea-nek

Európa-liga
2025.06.03. 20:35
Ezek is érdekelhetik