El: Nem a B-csapattal készülünk a Basel ellen - Been

2012.11.22. 22:23
Mario Been, a Genk vezetőedzője elmondta, hogy a már biztos továbbjutás ellenére a legjobb összeállításban küldi pályára csapatát az Európa-liga csoportkör hatodik, azaz utolsó fordulójában a Basel ellen.

„Elégedett vagyok a mérkőzéssel, bár kicsit izgultak a játékosok, hiszen tudták, hogy nagyon fontos ez a találkozó. Ponttal akartunk távozni, hogy ne az utolsó fordulóban kelljen számolgatni, külön öröm, hogy végül győztünk. Az ilyen mérkőzések kellenek ahhoz, hogy nemzetközi rutint szerezzünk, ami pedig nagyon fontos a továbbiakra nézve" – idézi a vidi.hu Mario Beent, a Genk vezetőedzőjét a Videoton elleni 1–0-s győzelmet követően.vidi.hu Mario Beent, a Genk vezetőedzőjét a Videoton elleni 1–0-s győzelmet követően.

„Attól függetlenül, hogy továbbjutottunk, az utolsó meccs sem lesz gálamérkőzés. Ott is nagyon oda kell figyelnünk és ott is nyerni akarunk, ezért ugyanúgy a legjobbak fognak játszani, nem a B-csapattal készülünk a Basel ellen. Azért dolgozunk, hogy a maihoz hasonló színvonalon teljesítsünk, örülök, hogy a játékosok felnőttek a feladathoz."

Legfrissebb hírek

Kettővel nyert a Honvéd; meglepetés Kecskeméten; megszakadt a Szeged borzasztó sorozata – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
21 órája

A Tiszakécske megszakította a Videoton győzelmi sorozatát

Labdarúgó NB II
23 órája

Hajnal szerint minden labdarúgást szerető magyar ember óriási sikerként élte meg az FTC sikerét

Európa-liga
2026.03.13. 20:29

Lenny Joseph: Még semmi sem dőlt el!

Európa-liga
2026.03.13. 15:01

Gróf Dávid: Robbie Keane mondta, hogy ne ünnepeljünk

Európa-liga
2026.03.13. 09:25

Carlos Vicens: A játék képe is fájhat, de a Bragánál senki sem adhatja fel!

Európa-liga
2026.03.13. 09:19

A Ferencváros kiváló védekezését dicsérik Portugáliában – lapszemle

Európa-liga
2026.03.13. 09:00

Robbie Keane: Kiválóak voltunk, de még csak a párharc felénél járunk

Európa-liga
2026.03.13. 00:42
Ezek is érdekelhetik