Debrecen: Botrányos volt a Metaliszt pályája - Czvitkovics

2010.12.02. 12:08
Czvitkovics Péter, a DVSC-TEVA középpályása klubja hivatalos honlapjának nyilatkozva elmondta, hogy botrányos volt a harkivi stadion gyepe a tegnapi Európa-liga-mérkőzésen. A játékos úgy véli, nem volt szerencséjük a Metaliszt ellen.

„Nagyon rossz volt a talaj, de az ellenfélnek is. A hideget még ki is lehetett bírni, de a pálya, az botrányos volt – nyilatkozta a dvsc.hu-nak Czvitkovics Péter. – Úgy érzem, hogy az egész mérkőzésen jól játszottunk, de sajnos a szerencse megint elpártolt tőlünk, mert elkerülhető gólokat kaptunk, és a kontráinkban több is volt."

„Amikor megszereztük a vezetést, azt gondoltam, bravúrt is elérhetünk, mert nem volt benne a meccsben, hogy megfordítják az állást, de két, szerencsétlen góllal mégis elvesztettük a találkozót. Remélem, hogy az utolsó meccsen, a Sampdoria ellen már nem leszünk ennyire pechesek. Ami a gólomat illeti, Kabát Peti kapott egy labdát, elindultam befelé. Ilyenkor a rövidre kell menni, hogy legyen esély. Bepasszolta, és tényleg nem tudom, hogyan ment be, de valahogy sikerült, és örülök neki. Kár, hogy a mérkőzést elveszítettük" – mondta a magyar válogatott középpályása.

Legfrissebb hírek

Wirtz brillírozott, a német válogatott svájci győzelemmel kezdte az évet

Minden más foci
3 órája

Az orosz és a montenegrói válogatott is győzelemmel kezdte az évet

Minden más foci
6 órája

NS-képeslap: villanyfényes mérkőzések a pályán

Minden más foci
2026.03.26. 10:10

Labdarúgás: magabiztos győzelem az U17-esektől Moldova ellen

Utánpótlássport
2026.03.25. 19:56

Labdarúgás: egyszerre két U19-es Eb selejtezője kezdődik szerdán

Utánpótlássport
2026.03.24. 19:11

Labdarúgás: több mint 1500 fiatalperc az NB I 27. fordulójában

Utánpótlássport
2026.03.24. 09:02

Nagyobb erők – Ballai Attila publicisztikája

Európa-liga
2026.03.22. 00:23

Csodák nélkül, de magyarokkal – Deák Zsigmond publicisztikája

Bajnokok Ligája
2026.03.20. 23:15
Ezek is érdekelhetik