El-selejtező: Klement Tibor szerint Zágrábban csalt a játékvezető

2010.08.28. 12:24
A Győri ETO két, büntetőből kapott gól után 2–1-re kikapott idegenben a Dinamo Zagrebtől az Európa-liga utolsó selejtezőkörének visszavágó mérkőzésén, így 4–1-es összesítéssel búcsúzott a párharctól. Klement Tibor, a kisalföldi csapat ügyvezető igazgatója szerint a játékvezető tudatosan befolyásolta a találkozót.


„Húsz éve vagyok a pályán, de ilyen bíráskodást még nem láttam. S ezzel nem csupán a megadott első tizenegyesre gondolok: a bíró a mezőnyben gyakorlatilag nekünk semmit sem fújt be. Négy sárga lapot azért osztott ki a mi játékosainknak, mert azok megkérdezték, hogy miért nem ítélt a javunkra egy-egy egyértelmű esetnél. Djordjevicsnek például ömlött a lábából a vér, és ha nincs rajta sípcsontvédő, biztosan eltörik a lába. Ennek ellenére Marriner Tokodyt akarta kiállítani reklamálásért. Állítom, ez a cselekvéssorozat, amellyel a hazai csapatot segítette, tudatos volt a részéről” – mondta a győri klubvezető a kisalfold.hu-nak.
„Húsz éve vagyok a pályán, de ilyen bíráskodást még nem láttam. S ezzel nem csupán a megadott első tizenegyesre gondolok: a bíró a mezőnyben gyakorlatilag nekünk semmit sem fújt be. Négy sárga lapot azért osztott ki a mi játékosainknak, mert azok megkérdezték, hogy miért nem ítélt a javunkra egy-egy egyértelmű esetnél. Djordjevicsnek például ömlött a lábából a vér, és ha nincs rajta sípcsontvédő, biztosan eltörik a lába. Ennek ellenére Marriner Tokodyt akarta kiállítani reklamálásért. Állítom, ez a cselekvéssorozat, amellyel a hazai csapatot segítette, tudatos volt a részéről” – mondta a győri klubvezető a kisalfold.hu-nak.

A részletekről itt olvashat.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik