El-selejtező: A magyar csapatnak is meg kell adni azt, ami jár - Pintér

2010.07.29. 22:36
Pintér Attila vezetőedző szerint a Győr mindent megtett, amit csak lehetett a francia Montpellier elleni mérkőzésen.

„A csapat megtett mindent. Majdnem végig pariban tudtunk játszani az ellenféllel. De a magyar csapatnak is meg kell adni azt a tizenegyest, ami jár. Kíváncsi vagyok, hogy hány meccset fog még vezetni ez a játékvezető" – mondta a találkozó után a DigiSportnak Pintér Attila, a Győr vezetőedzője, aki szerint még nem lefutott a párharc.

„1–0-ra vezet az ellenfél, de van még hátra 90 perc, vagy még több" – tekintett előre Pintér, aki hozzátette, nem hivatott elemezni a játékvezető tevékenységét, mert erre megvannak a megfelelő emberek.

Mint ismert, a magyar csapat hazai környezetben szenvedett 1–0-s vereséget az Európa-liga 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Hatvanesztendős a kőkemény védőből lett sikeres edző, Pintér Attila

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 07:52

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Elhunyt Jean Louis Gasset francia labdarúgóedző

Francia labdarúgás
2025.12.26. 16:41

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32
Ezek is érdekelhetik