Magyar karatés érmek Orlandóból

2025.09.22. 11:47
null
Fotó: Facebook/Magyar Karate Szakszövetség
Barta Roland ezüst-, Nagy Botond bronzéremmel zárta szereplését formagyakorlatban az Orlando International Karate Open elnevezésű hétvégi egyesült államokbeli versenyen.

A hazai sportági szakszövetség honlapjának beszámolója szerint Barta Roland remek formát mutatott az Orlando International Karate Open elnevezésű egyesült államokbeli versenyen, és meggyőző versenyzéssel a döntőig menetelt. A vasárnapi fináléban ellenfele a világranglistán második helyezett amerikai Ariel Torres volt, aki jobbnak bizonyult nála.

Nagy Botond az első meccsét kis különbséggel elveszítette egy hazai vetélytárssal szemben, viszont a vigaszági mérkőzéseit végig nyerve végül harmadik lett.

Az orlandói viadalon rajthoz állt a küzdelemben Tokióban olimpiai bronzérmes Hárspataki Gábor is, aki a házigazdák favoritjával, Tom Scottal kezdett. Összecsapásuk végén 0:0-t mutatott az eredményjelző, s a bírói döntés az amerikai karatésnak kedvezett.

 

Legfrissebb hírek

Karate ob: nyolcszázan indultak, Hárspataki Gábor bajnokként búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.01. 11:34

Visszavonult az olimpiai bronzérmes karatés, Hárspataki Gábor

Egyéb egyéni
2026.05.31. 13:12

Magyar éremeső a fudokan karatésok Európa-bajnokságán

Csupasport
2026.05.28. 08:47

Lajtos Patrik Európa-bajnok shinkyokushin karatéban

Egyéb egyéni
2026.05.17. 14:52

Fiatal magyar válogatott indul a karate Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.06. 16:05

Tíz magyar arany a karatésok ISKA-világbajnokságán

Egyéb egyéni
2026.05.01. 20:24

Mészáros János maradt a Magyar Karate-szakszövetség elnöke

Egyéb egyéni
2026.03.30. 17:36

Falusi Márton lett a Karate-világszövetség szervezőbizottságának vezetője

Egyéb egyéni
2026.03.27. 13:41
Ezek is érdekelhetik