Női asztalitenisz Ek: március végén játssza az elődöntő visszavágóját a Budaörs

Madarász Dóra (Fotó: Dömötör Csaba)
A Budaörs női asztalitenisz-csapata március 26-án játssza hazai visszavágóját az Európa-kupa elődöntőjében.
A klub tájékoztatása alapján a mérkőzés 18 órakor kezdődik majd a Városi Sportcsarnokban. Az időpont eddig a sűrű versenynaptár miatt kérdéses volt, de mostanra sikerült megállapodniuk a feleknek.
A magyar bajnok – Póta Georgina, Madarász Dóra, Fazekas Mária összeállításban – a múlt pénteki első találkozón 3:1-re győzött a portugál Mirandela otthonában, így kedvező helyzetből várja a visszavágót, amelyen elég két meccset nyernie a továbbjutáshoz.
Az előző Ek-idényben ezüstérmes Budaörs megszakítás nélkül 21. alkalommal szerepel az európai porondon, s az egyesület alapításának 100. évfordulóján szeretne ismét döntőt játszani a második számú kontinentális klubsorozatban.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Cselgáncs ob: Pupp Réka tizedik bajnoki aranyérme
Egyéb egyéni
2026.06.06. 18:39

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





