Asztalitenisz: megvan a magyar utazó keret a csapat-vb-re

Madarász Dóra is ott van a keretben (Fotó: WTT)
Lindner Ádám és Pink Márk kijelölte keretét a dél-koreai Puszanban február 16. és 25. között sorra kerülő, olimpiai kvalifikációs asztalitenisz csapat-világbajnokságra. Mindkét szövetségi kapitány most debütál majd világversenyen.
A férfiakat irányító Lindner Ádám Majoros Bencét, Szudi Ádámot, Lakatos Tamást és András Csabát nevezte a csapatába, míg a nőket vezető Pink Márk Póta Georginának, Madarász Dórának, Nagyváradi Mercédesznek és Bálint Bernadettnek szavazott bizalmat.
A férfiak Kuba, a nők Spanyolország ellen kezdenek a vb-n. A programról részleteket ide kattintva olvashat.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





