Az olimpiai kvalifikációs ritmikusgimnasztika-világbajnokságon Pigniczki Fanni a 9. helyen végzett, ezzel 35 éves magyar rekordot állított be. A Sportrádió Hazafutás című műsorában Szegő Tibor mikrofonja előtt Pigniczki és edzője, Gelle Noémi értékeltek, de a beszélgetés elején Deutsch-Lazsányi Erika, az MRGSZ technikai bizottságának elnöke is megszólalt.
Sportrádió · 220920 HAZAFUTÁS PIGNICZKI FANNI & GELLE NOÉMISportrádió · 220920 HAZAFUTÁS PIGNICZKI FANNI & GELLE NOÉMI

Deutsch-Lazsányi Erika, az MTK rg-szakosztályának elnöke a Sportrádió Hazafutás című műsorában Szegő Tibor műsorvezetőnek elmondta: sok év munkája állt össze Pigniczki Fanni világbajnoki 9. helyezésével.
„A siker kulcsa pedig a sok-sok munka, tolni kell a szekeret maximumon, és Fanni sok fiatal példaképe lehet” – fogalmazott a sportvezető.
Gelle Noémi, az MTK edzője szerint ezzel a teljesítménnyel végérvényesen a világ elitjébe került Pigniczki Fanni.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik





