NS: szerkesztőségünkbe látogatott Schmidt Ádám államtitkár – videó

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2022.07.08. 19:06
A Sportrádió és a Nemzeti Sport szerkesztőségébe látogatott pénteken az új sportért felelős államtitkár, Schmidt Ádám, aki találkozott Ballai Attilával, kiadónk sportfőigazgatójával, Vobeczky Zoltánnal, a Sportrádió főszerkesztőjével, majd Szöllősi György főszerkesztő meghívására részt vett a Nemzeti Sport déli „lapindító” értekezletén.
Szerkesztőségünkbe látogatott Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár (Fotó: Tumbász Hédi)
A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
Szerkesztőségünkbe látogatott Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár (Fotó: Tumbász Hédi) A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!

Rövid bemutatkozó beszédében megerősítette, hogy a sportra a magyar kormány továbbra is stratégiai ágazatként tekint. Személyes kötődésével kapcsolatban Schmidt Ádám megemlítette, hogy már nyolcéves korában NS-előfizetést kapott karácsonyra, a sportnapilap azon lapszámait pedig ma is őrzi, amelyek címlapján felesége, a háromszoros olimpiai bajnok kajakozó, Kovács Katalin sikereiről adtak hírt.

A Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkára ezután interjút adott Szűcs Miklós szerkesztő kollégánknak (hivatalba lépése óta az elsőt), a beszélgetés szombati lapszámunkban – és a nemzetisport.hu-n – lesz olvasható. A sportkormányzat vezetőjét elkísérte a szerkesztőség-látogatásra Schmidt Gábor helyettes államtitkár és Tihany Viktor kommunikációs igazgató is, előbbi sportvezető a Sportrádió Hazafutás című délutáni műsorában volt Szegő Tibor műsorvezető vendége.

A sportkormányzat vezetője részt vett a Nemzeti Sport déli „lapindító” értekezletén (Fotó: Tumbász Hédi)
A sportkormányzat vezetője részt vett a Nemzeti Sport déli „lapindító” értekezletén (Fotó: Tumbász Hédi)
Legfrissebb hírek

Rendhagyó testnevelésórán mutatták be a Sportoló Nemzet Tanév sportolói nagyköveteit

Egyéb egyéni
2025.11.05. 13:30

Szoboszlai-gólpassz, Real-verés a BL-ben; Bárány és Redzic a két újonc a Rossi-keretben

E-újság
2025.11.05. 00:21

Schmidt Ádám: Minden edző törekedjen a legmagasabb szintű képzésre

Egyéb egyéni
2025.11.03. 12:15

A Nemzeti Sport főszerkesztője a Marcába írt jegyzetet

Spanyol labdarúgás
2025.11.01. 13:53

Mol Magyar Kupa: kiütések, szoros meccsek; Fazekas Gergő már nem újonc, de még nem elég tapasztalt

E-újság
2025.10.30. 00:01

A Liverpoolnak Arne Slot miatt is győznie kellene; Jászapáti Petra: Egyelőre szépen sétálni, majd futni szeretnék

E-újság
2025.10.28. 23:35

Kós a hazai vb-n akar nagymedencés világcsúccsal nyerni; 60 éves Tamási Zsolt, Varga Barnabás felfedezője

E-újság
2025.10.27. 23:35

Tiago Goncalves bizonyítaná a liláknak, hogy megérte őt pénzért szerződtetni; Mbappé és Yamal külön csatáját hozhatja az idény első el Clásicója

E-újság
2025.10.26. 00:31
Ezek is érdekelhetik