Az alpesi síző Marco Odermatt és a teniszező Belinda Bencic lett az év sportolója Svájcban.
A 24 éves Odermatt eddig hat futamon indult a világkupa-sorozat aktuális idényében, és hármat megnyert – a legutóbbit szombaton, Val d'Isere-ben. Az előző idényben összetettben, óriás-műlesiklásban és szuper-óriásműlesiklásban is másodikként zárt. A voksolás során fölényes győzelmet aratott, majdnem kétszer annyi szavazatot gyűjtött, mint az ugyancsak alpesi síző Beat Feuz.
A nők versenyében szoros csatában végzett az élen az olimpiai bajnok Belinda Bencic Jolanda Neff előtt, aki többek között a negyedik Vas Kata Blankát megelőzve nyerte meg a hegyikerékpárosok küzdelmeit Tokióba
(MTI)
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


