Vívás: Mohamed Aida nyerte a tőrözők válogatóversenyét

2021.11.06. 18:14
null
Mohamed Aida nyerte a tőrözők válogatóversenyét (Fotó: Mirkó István, archív)
Andrásfi Tibor (21, BVSC-Zugló) nyerte a férfi párbajtőrözők Magyar Kupájának újabb fordulóját. Andrásfi az elődöntőben az ötkarikás ezüstérmes Siklósi Gergelyt (24, BHSE) verte meg. A női tőrözők versenyében három tokiói olimpikonunk is elindult, az aranyérem Mohamed Aida (45, UTE) nyakába került.

 

MAGYAR KUPA, HUNGEXPO
Párbajtőr. Egyéni. Férfiak:
1. Andrásfi Tibor (BVSC-Zugló), 2. Bányai (Vasas SC), 3. Siklósi (BHSE) és Osman-Touson (BVSC-Zugló)
Tőr. Egyéni. Nők:
1. Mohamed Aida (UTE), 2. Kondricz (BHSE), 3. Mesteri (UTE) és Pásztor (Törekvés SE)

Legfrissebb hírek

Vívó Eb: nem jutott be a négy közé a női tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.20. 13:15

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11

Vívás: Andrásfi Tibor ezüstérmes a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.23. 17:50

Öt magyar a 64 között a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 19:46

Vívás: nyolcadik lett a törőző Kondricz Kata az isztambuli világkupaversenyen

Egyéb egyéni
2026.05.02. 18:17

Vívás: három magyar a férfi tőrözők isztambuli vk-viadalának főtábláján

Egyéb egyéni
2026.04.30. 18:05

A kabátgombokkal is elbánt – 90 éve született Fülöp Mihály

Népsport
2026.04.10. 08:42

Vívás: mind az öt magyar főtáblás a férfi párbajtőrözők asztanai vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.03.26. 15:47
Ezek is érdekelhetik