
Mohamed Aida nyerte a tőrözők válogatóversenyét (Fotó: Mirkó István, archív)
Andrásfi Tibor (21, BVSC-Zugló) nyerte a férfi párbajtőrözők Magyar Kupájának újabb fordulóját. Andrásfi az elődöntőben az ötkarikás ezüstérmes Siklósi Gergelyt (24, BHSE) verte meg. A női tőrözők versenyében három tokiói olimpikonunk is elindult, az aranyérem Mohamed Aida (45, UTE) nyakába került.
MAGYAR KUPA, HUNGEXPO
Párbajtőr. Egyéni. Férfiak: 1. Andrásfi Tibor (BVSC-Zugló), 2. Bányai (Vasas SC), 3. Siklósi (BHSE) és Osman-Touson (BVSC-Zugló)
Tőr. Egyéni. Nők: 1. Mohamed Aida (UTE), 2. Kondricz (BHSE), 3. Mesteri (UTE) és Pásztor (Törekvés SE)
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: nem jutott be a négy közé a női tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.20. 13:15

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11

A kabátgombokkal is elbánt – 90 éve született Fülöp Mihály
Népsport
2026.04.10. 08:42
Ezek is érdekelhetik




