Asztalitenisz: András Csaba párosban ezüstérmes az U21-es Eb-n

András Csaba párosban szerzett ezüstérmet az U21-es asztalitenisz Eb-n (Fotó: Dömötör Csaba)
András Csaba a horvát Ivor Bannal párosban ezüstérmes lett az U21-es asztalitenisz Európa-bajnokságon a belgiumi Spában.
A viadal eredményközlője alapján a magyar, horvát kettős vasárnap a fináléban az Adrien Rassenfosse és Olav Kosolosky alkotta házigazda párossal szemben maradt alul ötszettes csatában.
A végig kiélezett összecsapáson a belgák 1:0-ra, majd 2:1-re is vezettek, Andrásék azonban kétszer kiegyenlítették játszmahátrányukat, a döntő szettben azonban 12:10-re alulmaradtak.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





