Gyász: a vízen tisztelegtek Wichmann Tamás emléke előtt
Pályatársak, olimpiai érmes klasszisok, sportbarátok emlékeztek kedvenc helyén, a vízen a február 12-én elhunyt Wichmann Tamásra.
A Népsziget utcai vízitelepen szervezett eseménynek része volt egy két kilométeres evezés és a gyertyagyújtás is: az MTK Budapest így tisztelgett örökös bajnoka, az olimpiai ezüst- és bronzérmes, kilencszeres világ- és háromszoros Európa-bajnok kenulegenda emléke előtt.


Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik





