Csupasport: fuss, és közben „lökd a rizsát”!
A Csupasport blogszörföse nemcsak ír, hanem beszél is – futás közben. Legalábbis ez derül ki heti honlapszemléjéből, s az internetes kínálata azt is jelzi, már közel a futók által annyira várt tavasz is!
Kollégánk elmeséli személyes tapasztalatait, hogy a megfelelő ruházat mennyire sokat tud számítani a futásnál egy álmos téli reggelen, amikor a didergéstől nehéz magára a futásra koncentrálni. Ugyanakkor mesél a D-vitaminról, a lassú, laza futásokról, a Yours Truly-futásról és a hegyi futásról.
A Csupasporton megtudhatják azt is, milyen különleges programok és feladatok várják a versenyzőket a szombaton, Nyírbátorban sorra kerülő Dragon Ice elnevezésű rendezvényen, a nyáron már kétszer megrendezett Dragon Race téli verzióján.
Legfrissebb hírek

Rekordszámú résztvevővel zárult a Millió lépés program
Csupasport
2025.12.18. 10:29

Misztikus élményt jelentett a ködös privát UTT-teljesítés
Csupasport
2025.12.17. 10:19

Magyarok is részt vettek a katonai ejtőernyős vb-n
Csupasport
2025.11.29. 13:47
Ezek is érdekelhetik



