Birkózás: Szél Anna ezüstérmes lett a Német Nagydíjon

2019.02.26. 15:25
Dormagenben rendezték meg a női birkózó Német Nagydíjat, amelyen a magyarok közül az ifjúsági olimpiai ezüstérmes, kadét korosztályban kétszeres Európa-bajnok és vb-2., illetve -3. Szél Anna ezüstérmes lett.

A még mindig csak 18 éves kiválóság az 57 kilósok között már a felnőtt mezőnyben állhatott a dobogó második fokára, miután egy-egy olasz és amerikai riválisa felülmúlása után a döntőben kikapott a vb-ezüst- és bronzérmes, Afrika-bajnok nigériai klasszistól, Odunajo Adekuorojétól.

A 65 kg-ban Sleisz Gabriella 5. lett.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38

Bahrein helyett Kazahsztánban rendezik meg az idei birkózó-vb-t

Birkózás
2026.05.22. 19:01
Ezek is érdekelhetik