Fotók: rekordlétszám a balatoni félszigetkerülésen
Alig több mint kétórás idővel a Király Zsolt kormányozta NO1 hajó nyerte a szombati Félsziget-kerülő balatoni vitorlásversenyt, amelyre rekordszámú, 226 csapat nevezett. A Magyar Vitorlásszövetség szerint az idei szezonban rendezett versenyeken jelentősen növekedett a résztvevők száma, a szervezet a jövőben is kiemelten kezeli a túravitorlás-versenyzés és a vitorlásturizmus fejlesztését, népszerűsítését. Az eseményen ott járt Tumbász Hédi, a Nemzeti Sport fotósa, akinek képeiből állítottuk össze galériánkat.

Legfrissebb hírek

Betelt a nevezési lista a Balaton-átúszásra
Úszás
2026.06.09. 09:28

MotoGP: Márquez indulhat az élről a Magyar Nagydíjon
Egyéb autó-motor
2026.06.06. 12:19

Jubileumi évre készül az Ultrabalaton
Atlétika
2026.01.22. 18:39
Ezek is érdekelhetik





