NS: először rendezték meg a „Főszerkesztők vacsoráját”

2017.03.18. 13:40
null
Balról jobbra főszerkesztőségük sorrendjében: Szekeres István, Énekes Zoltán, Dénes Tamás, Szekeres Tamás, Kálnoki Kis Attila, Buzgó József és a házigazda Szöllősi György (Fotó: Szabó Miklós)<br />
Különleges összejövetelre hívta elődeit lapunk főszerkesztője, Szöllősi György, amikor elhatározta, hogy az először 1903. március 15-én megjelenő Nemzeti Sport mostantól az évforduló kapcsán minden évben megrendezi a „Főszerkesztők vacsoráját”, amelyre a sportnapilap minden korábbi, még élő főnöke meghívást kap.


Az első találkozó jól sikerült, minden korábbi lapvezető elfogadta a meghívást a Vadrózsa étteremben tartott ünnepi vacsorára.

Legfrissebb hírek

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
20 órája

NS-foci: ötödik hely a Grosics-kupán

Minden más foci
Tegnap, 14:34

Így élte meg Mexikóváros a válogatott Dél-Korea elleni győzelmét; Ausztriában kell megismernie a győri futballistákat Efraín Juáreznek

E-újság
2026.06.19. 23:51

A sárga mezek varázsa: Kolumbia elhozta az igazi hangulatot a vb-re; Szókimondó, új hullámos, védekező stílusú – mexikói vélemények Efraín Juárezről

E-újság
2026.06.18. 23:40

Exkluzív interjú Thomas Doll-lal; Bernd Storck a 10 éves osztrákverésről

E-újság
2026.06.13. 23:48

Kezdődik a vb! – kitölthető poszter a Nemzeti Sportban; Schäfer: Ez életem legszebb gólja

E-újság
2026.06.10. 23:50

Kitölthető vb-poszter csütörtökön a Nemzeti Sportban!

Foci vb 2026
2026.06.10. 13:25

Angyal Dániel: Szeretnénk maradandót alkotni; a Metz ellen már nem fért bele a hiba a Győrnek

E-újság
2026.06.08. 23:50
Ezek is érdekelhetik